۱. روش‌های پرداخت

پرداخت در دُر سِنتِر به شکل اینترنتی، پرداخت آنلاین انجام می‌شود.

شما کاربران دُر سِنتِر می‌توانید هنگام ثبت سفارش، با انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

پس از وارد شدن به درگاه بانکی و پرداخت موفق، سفارش شما ثبت می‌شود. پیامکی به منزله ثبت قطعی و موفق سفارش، برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن بدون نیاز به اطلاع‌رسانی درباره پرداخت، سفارش به صورت خودکار وارد مراحل تولید و ارسال می‏‌شود.

اطلاعاتی که برای پرداخت اینترنتی از هر کارت بانکی عضو شتاب به آن نیاز دارید:

شماره ۱۶ رقمی کارت (شماره روی کارت عابر بانک)

رمز خرید اینترنتی (این رمز را باید قبل از خرید از طریق خودپرداز عابر بانک کارت مورد نظر فعال کرده باشید)

کد CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی که روی کارت بانکی درج شده است)

تاریخ انقضا (تاریخی که روی کارت عابر بانک شما درج شده است)

۲. ارسال درب

ارسال کلیه محصولات مرکز تخصصی فروش درب، دُر سِنتِر به دو روش می باشد:

ساکنین قائمشهر:

مشتریان عزیزی که ساکن قائمشهر می باشند جهت تحویل درب پس از هماهنگی با کارشناسان به آدرس کارخانه مراجعه کنند.

ساکنین خارج از قائمشهر:

مشتریان عزیزی که ساکن شهری غیر از قائمشهر می باشند، ارسال درب تا شهر ثبت شده در سایت رایگان می باشد.

۳. زمان تحویل درب ها

در صورتی که درب مورد نظر در انبار موجود باشد تحویل درب حدودا ۵ روز کاری زمان می برد. اما در صورتی که درب مورد نظر در انبار موجود نباشد و خرید درب در وضعیت پیش خرید صورت گیرد زمان تحویل درب ۳۰ روز کاری زمان می برد. این مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.

۴. نحوه سفارش:

نحوه سفارش برای انواع درب های داخلی منزل مانند درب مقاوم به آبABS ، درب ملامینه به صورت لنگه ای می باشد و فروش درب ها بدون چهار چوب است. نوع رنگ محصول عرضه شده دقیقا مطابق با رنگ ارائه شده در سایت می باشد. می توانید برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه تولید و مصالح استفاده شده، از طریق شماره تماس ۴۴ ۳۶۳ ۴۲۰ – ۰۱۱ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در زمان ثبت سفارش و نهایی کردن سفارش دربهای داخلی لازم است ابعاد مورد نظر درب ساختمان را به صورت پشت به پشت از داخل چهار چوب و کاملا فیت اندازه بزنید و ابعاد آن را برای ما ارسال بفرمایید، ما هنگام تولید باد خور مورد نظر را برای درب ها در نظر خواهیم گرفت.

نحوه سفارش برای دربهای ضد سرقت و لابی ، با توج به اینکه این دربها با چهارچوب ساخته می شود. نیاز است با توجه به سایز ارائه شده توسط شما، محل نصب درب آماده باشد.

۵. نصب درب ساختمان:

هزینه ارائه شده در دُر سِنتِر فقط مربوط به درب می باشد و هزینه نصب درب به عهده مشتری می باشد.

۶. یراق آلات درب ساختمان:

کلیه دربهای داخلی اعم از درب مقاوم به آب ABS، درب ملامینه بدون یراق می باشد و تنها فروش ما مربوط به خود درب است و کارفرما ملزم است کلیه یراق آلات لازم اعم از قفل، دستگیره ، لولا و … را تهیه نمایید به جز دربهای ضد سرقت و درب لابی که یراق آلات آن توسط گروه صنعتی نصرتیان تهیه و نصب می گردد. کلیه یراق آلات ارائه شده توسط گروه صنعتی نصرتیان ساخت کشور ترکیه و برند کاله می باشد.

۷. گارانتی درب:

کلیه درب های تولید شده و ارائه شده درگروه صنعتی نصرتیان داراری ۲ سال ضمانت نامه معتبر روکش و ۵ سال ضمانت نامه معتبر قفل کاله اصل ترکیه و یراق می باشد.